Žurnāls » Radošā darbnīca: Pinhole kamera

Turot solījumu, par godu starptautiskajai pinhole dienai, 28. aprīlī (sestdienā) plkst. 13:00 tiek rīkota radošā darbnīca, kurā Tev būs iespēja pilnveidot savas zināšanas par to, kā bildēt ar pinhole funkciju, kā arī doties saulainajā sestdienā kopā ar pārējiem darbnīcas dalībniekiem, lai kopīgiem spēkiem notvertu kādu siltu un pavasarīgu pinhole kadru.Darbnīcas laikā Tev būs iespēja iepazīties ar pinhole kameru darbības principu, gūt padomus labāku un interesantāku kadru iegūšanai, kā arī pašam tikt pie bildēšanas darbnīcas praktiskajā daļā. Darbnīca sāksies ar prezentāciju par un ap bildēšanu caur adatas aci, kam sekos darbnīcas jautrākā daļa - kopīga došanās saulainajās ielās pavasarīgu kadru meklējumos. Katram dalībniekam tiks iedota Diana+ kamera un filmiņa, kura uzreiz pēc prezentācijas kopīgiem spēkiem tiks arī ielikta kamerā. Bet tas vēl nav viss - katrs dalībnieks līdz pirmdienai (30.04.) varēs ņemt savu kameru bildēt uz mājām!

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Darbnīcas dalības maksa ir Ls 6.-, tajā iekļauta – Diana+ kameras īre, 120 formāta filmiņa, tās attīstīšana, skenēšana, darbnīcai nepieciešamie papildmateriāli. Darbnīcas laikā dalībniekam būs nepieciešams atstāt ķīlu 20 Ls. Pēc kameras atgriešanas ķīlas nauda tiek atgriezta.

Lai pieteiktos darbnīcai, uz e-pastu lomo@lomography.lv jāsūta - Vārds Uzvārds un telefona numurs. Dalības maksa tiek maksāta iepriekš - ar bankas pārskaitījumu.

Darbnīcas starta un finiša vieta ir Birojnīca, Dzirnavu ielā 84k-2 (Berga Bazārā).

 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013