Žurnāls » Radošā darbnīca La Sardina

Atjaunots: Brīvu vietu vairs nav

Turot solījumu, par radošajām darbnīcām, esam sagatavojuši mazu pārsteigumu. Šo sestdien 05.novembri plkst. 15:00 Tev būs iespēja iepzīt jaunāko no lomogrāfijas kamerām - La Sardina!

Darbnīcas laikā Tev būs iespēja iepazīties ar kameru La Sardina, tās funkcijām un iespējām, kā arī pašam tikt pie bildēšanas. Katram dalībniekam tiks iedota La Sardina El Capitan kamera kam komplektā nāk Fritz The Blitz zibspuldze ar 4 krāsu filtriem. Šis fakts noteikti priecēs tos, kam patīk bildēt pa naktīm. Bet kas ir pats labākais – katrs dalībnieks līdz pirmdienai (07.novembris) varēs ņemt savu kameru bildēt uz mājām!

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Darbnīcas dalības maksa ir Ls 5.-, tajā iekļauta – La Sardina kameras īre, 135 formāta filmiņa, tās attīstīšana, skenēšana, darbnīcai nepieciešamie papildmateriāli. Darbnīcas laikā dalībniekam būs nepieciešams atstāt ķīlu 20 Ls. Pēc kameras atgriešanas ķīlas nauda tiek atgriezta.

Lai pieteiktos darbnīcai, uz e-pastu lomo@lomography.lv jāsūta - Vārds Uzvārds un telefona numurs. Dalības maksa tiek maksāta iepriekš - ar bankas pārskaitījumu, vai ienesot naudu noteiktos laikos veikalā MARTAS1. Ķīlas naudu Dalībnieks atstāj tikai darbnīcas laikā. Darbnīcas starta un finiša vieta ir veikals MARTAS1, Rīga, Martas iela 1.

 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013