Žurnāls » Radošā darbnīca - DIY krāsu filtri, jeb izkrāso pats

Atjaunots 26.maijā: Vel ir brīvas vietas un Tu vari pieteikties darbnīcai jau uz vietas Birojnīca, Dzirnavu ielā 84k-2 (Berga Bazārā).

26. maijā (sestdienā) plkst. 16.00-18.00 esam sarūpējuši darbnīcu tiem, kas vēlās atsvaidzināt savu skatījumu uz filmiņas iespējām, padarīt savus fotoattēlus neatkārtojamus un izkrāsot pasauli. Lai kāds būtu tavs mērķis, šī darbnīca Tevi neatstās vienaldzīgu! Dalībniekiem būs iespēja iemācīties veidot pašiem savus krāsu filtrus.


fotogrāfijas autors xcc

Darbnīcas laikā Tev būs iespēja iepazīties ar vienkāršiem, bet efektīviem paņēmieniem, kā padarīt savas bildes interesantākas un neaizmirstamākas. Darbnīca sāksies ar nelielu prezentāciju par filtriņiem, kam sekos darbnīcas jautrākā daļa - savu pašu filtriņu taisīšana. Katram dalībniekam tiks iedotas 12 dažādu krāsu caurspīdīgās līmplēves, kā arī Diana+ kamera un filmiņa, kura uzreiz pēc filtriņu uztaisīšanas kopīgiem spēkiem tiks arī ielikta kamerā. Bet tas vēl nav viss - katrs dalībnieks līdz pirmdienai (28.05.) varēs ņemt savu kameru bildēt uz mājām!Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Darbnīcas dalības maksa ir Ls 6.-, tajā iekļauta – Diana+ kameras īre, 120 formāta filmiņa, tās attīstīšana, skenēšana, darbnīcai nepieciešamie papildmateriāli. Darbnīcas laikā dalībniekam būs nepieciešams atstāt ķīlu 20 Ls. Pēc kameras atgriešanas ķīlas nauda tiek atgriezta.

Lai pieteiktos darbnīcai, uz e-pastu lomo@lomography.lv jāsūta - Vārds Uzvārds un telefona numurs. Dalības maksa tiek maksāta iepriekš - ar bankas pārskaitījumu.

Darbnīcas starta un finiša vieta ir Birojnīca, Dzirnavu ielā 84k-2 (Berga Bazārā).
 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013