Žurnāls » Maija lomogrāfijas mītiņš

Sveiki tuvie un tālie lomo biedri. Ar nākošo sestdienu (19. maiju) mēs sākam jaunu tradīciju - lomogrāfijas mītiņus, jeb kopīgas sanākšanas, lai vaicinātu sadraudzību, mainītos ar filmiņām, vai vienkārši parunātos par lomogrāfiju.

Mums visiem ir savs stāsts, kā esam nonākuši līdz lomogrāfijai. Citu ieintriģējušas kāda drauga savdabīgās un košās bildes, cits vienkārši netīšām laimīgā kārtā uzgājis internetā, varbūt kāds cits par to ir tikai dzirdējis, bet vēl tā arī īsti nesaprot, kas tā Lomogrāfija īsti ir. Lai kā arī nebūtu, šis pasākums ir domāts visiem, kas vēlas padalīties pieredzē, pastāstīt kādu interesantu stāstu par kādu sev tuvu bildi, vai vienkārši parunātos par sev interesējošām tēmām ar sev līdzīgi domājošiem. Aicinam arī visus, kam ir vēlme, mainities ar filmiņām.Pasākuma gaitā dalībniekiem slideshow formātā būs iespēja pastāstīt par kādu savu bildi (maksimums 10), kā arī padalīties pieredzē ar pārējiem, kā iegūt interesantākus rezultātus. Būs arī atvērta diskusija par fotoaparātiem un jebko, kas saistīts ar lomogrāfiju. Pasākums ir atvērts visiem interesentiem, gan pieredzējušiem lomogrāfiem, gan iesācējiem, tādēļ, pat ja neesi sācis savas aktīvā lomogrāfa gaitas, bet tikai vēl par to domā - nebaidies un nāc ciemos. Būsim parūpējušies, lai ikviens interesents uz vietas varētu apskatīt kādu sev interesējošu kameru klātienē. Ieeja brīva.

Pasākuma norises vieta ir Birojnīca, 19. maijā plkst. 13.00-15.00, Dzirnavu ielā 84k-2 (Berga Bazārā).
Bildes un pietiekumu par dalību sūti uz lomo@lomography.lv
 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013