Žurnāls » Fotolaboratorijas

Tev ir izbildēta filmiņa, kuru vēlies attīstīt, bet ir tik liels slinkums, ka negribās mērot tālo ceļu uz otru pilsētas malu, lai nodotu savā iemīļotajā laboratorijā? Vai arī esi izbraucis no pilsētas un ir nepieciešamība attīstīt, bet nezini kur? Šajā brīdī Tev nāks palīgā jaunā foto laboratoriju sadaļa!Mēs esam izveidojuši šo sadaļu, lai ikviens lomogrāfs zinātu, kur visā Latvijā ir iespējams attīstīt filmiņas, to izmaksas un kvalitāti. Tādēļ neturi sveci zem pūra un pastāsti arī pārējiem, kur Tavā pilsētā ir iespējams attīstīt filmiņas. Viss, kas Tev ir jādara ir jāaizpilda forma, kas redzama zemāk, un mēs regulāri apkoposim un atjaunosim informāciju - no lomogrāfiem priekš lomogrāfiem!
 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013