Žurnāls » Jaunā Tipster sadaļa

Pavisam drīz mūsu mājas lapas žurnālā būs jauna tipsteru jeb padomu sadaļa, kur varēs papildināt zināšanas, kā lomogrāfijai pieiet pēc iespējas radošāk. Protams, izveidot pilnu arhīvu ar bezgalīgi daudz un dažādiem padomiem uzreiz nav iespējams, tādēļ, lai paātrinātu procesu, mēs vēlamies, lai arī Tu dalītos ar citiem savos eksperimentos.Vai tie būtu padomi par paštaisītiem krāsu filtriņiem, vai pilnīga kameras modifikācija, mēs vēlamies, lai arī Tu dalies savos vispārdrošākajos radošās lomogrāfijas ceļojumos un pastāstītu arī citiem, kā krāsainos kadrus padarīt vēl krāsainākus un trakākos vēl trakākus - lomogrāfiem no lomogrāfiem. Ja tu velies dalīties un veidot pats savus tipsterus, pastāstot arī cietiem, kā veidot vēl krāsaināku, radošāku un oriģinālāku lomogrāfiju, sūti rakstus uz lomo@lomography.lv.

Aktīvākajiem un interesantākajiem autoriem būs iespēja tikt arī pie kāda bonusiņa.

 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013