Žurnāls » Fuji Instax - veido savu moment-lomogrāfiju

Mēs visi mīlam filmiņas, tādēļ jau arī tik tuva sirdij ir Lomogrāfija. Tomēr ir brīži, kad bildes gribētos redzēt uzreiz, piemēram, ballītes vai mazās māsas pirmā izdevusies šokolādes torte, tomēr digitālos aparātus rokās ņemt arī tā īsti negribas. Un šeit palīgā var nākt Fuji Instax mini, kas savienojumā ar Tavu Diana+ vai LC-A ļaus iegūt taustāmus lomo-mirkļus tikai pāris minūtēs.Fuji Instax mini nāk kārtridžos, pa 10 kadriem katrā. Katra bilde ir vizītkartes lielumā (65x46mm), kas ļaus tās viegli ielikt makā, lai vari apskatīt, kad un kur vien vēlies. Bildē un dalies ar draugiem uzreiz pēc kadra uzņemšanas. Kadra rāmītis ir baltā krāsā ar vienu platāku maliņu, kur droši vai pierakstīt kādu atgādinājumu par to kur un kā kadrs tapis, vai vienkārši uzrakstīt kontaktinformāciju un dalīt kā vizītkartes. Bet pats labākais visam ir tas, ka savienojumā ar Diana+ vai LC-A uz Fuji Instax bildes Tu vari izmantot visas šo kameru priekšrocības. Mainīt objektīvus, bildēt kadru uz kadra, izmantot ilgo ekspozīciju, bildēt ar krāsu zibspuldzi – vienkārši atbrīvot sevī radošumu, un tikai tad, kad esi pārliecināts, ka kadrs ir gatavs, nospiežot pogu, Tu savā priekšā ieraudzīsi bildi, kas pāris minūtēs attīstīsies Tavā acu priekšā.Kadriem būs tik ļoti raksturīgās Diana+ un LC-A kamerām raksturīgās vinjetes - tie tumšie stūrīši, kas tik ļoti ir iemīļoti. Kadri būs krāsu piesātināti un koši. Fuji Instax mini ir ar ISO 800 jūtību, bet tas nenozīmē, ka jābaidās bildēt pārāk saulainās dienās – graudainība nebūs tik izteikta, kā bildējot ar šādas jūtības parasto filmiņu, tādēļ droši bildē kad vien sirdij tīk. Arī skenēt bildes būs daudz vieglāk, jo nevajag skeneri ar speciālo aizmugures gaismu, kā arī speciālus adapterus.Lai ar savu Diana+ vai LC-A kameru būtu iespējams bildēt momentfoto, Tev būs nepieciešama attiecīgās kameras īpašā aizmugurīte, kas piemērota bildēšanai ar Fuji Instax mini – Diana+ Instant Back+ vai LC-A Instant Back+


Diana+ kameras Instant aizmugurīti pievienot nebūs nekādu problēmu - vienkārši jāapmaina esošā aizmugurīte, izdarot pāris papildus darbības, kas ir parādītas pamācībā. Tomēr, lai arī LC-A Instant aizmugurītei nāk līdzi pamācība, tas viss ir nedaudz piņķerīgāk, tādēļ pielikumā ir pāris video, kas skaidri visu parāda, kā apmainīt aizmuguriti savai LC-A kamerai.


 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013