Žurnāls » Film Swap - mainies ar filmiņām

Paskaties uz lietām divreiz! Multi ekspozīcija ir viens no lomogrāfa spēcīgākajiem instrumentiem - tā padara tavas bildes neparedzamākas, košākas un krāsainākas. Bet kā būtu pat uz šo mums ierasto lietu paskatīties nedaudz no citas puses?Film Swap, jeb filmiņu maiņa ir iespēja savas bildes padarīt vēl neparedzamākas un interesantākas, kā arī iepazīties ar citiem sev līdzīgi domājošiem lomogrāfiem. Kā tas strādā? Pavisam vienkārši! Izbildē filmiņu, tāpat kā to dari ikdienā. Pēc filmiņas izbildēšanas, attin to no paša sākuma, bet tā, lai no čauliņas ārā paliktu filmiņas mēlīte, gluži kā jaunai filmiņai. Un tad sākās jautrākā daļa - atrodi kādu sev līdzīgi domājošu lomogrāfu, un apmainieties ar izbildētajām filmiņām. Liec iekšā sava biedra izbildēto filmiņu un bildē virsū, nemaz nezinot, ko bildējis otrs, gluži kā filmiņa būtu jauna. Pēc filmiņu attistīšanas, kopā būs izveidojušies divi jauni lomogrāfijas stāsti - bildes būs neatkārtojamas, un tieši tas jūs vienos arī uz turpmāku sadarbību. Šādā veidā lomogrāfi mainās filmiņām no citām valstīm un pat kontinentiem, saliedējot lomogrāfus visā pasaulē.Pavisam drīz mēs plānojam arī lomogrāfijas pasākumu, kura ietvaros mēs aicināsim arī jūs nekautrēties un savstarpēji apmainīties ar filmiņām.
 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013