Žurnāls » Diana Mini - Diana+ kameras mazā māsa

Diana Mini ir Diana+ kameras mazā māsa vistiešākajā tās izpausmē. Iedomājies - Diāna, tikai maziņa, tik maziņa, ka to bez bēdam var ielikt kabatā. Bet, lai tās izmērs Jūs nemaldina! Diana Mini sevī ietver visas Diana+ kameras iespējas un pat vēl nedaudz vairāk.

Diana Mini kamera ir izveidota, lai visas Diānas iespējas būtu iespējams izmantot arī uz 35mm filmiņas. Viss - sākot ar ilgo ekspozīciju līdz iespējai bildēt kadru uz kadra tagad ir iespējams arī ar Diānas mazo māsu. Bet pats labākais - bildes saglabā savu retro kvadrāta kadru, kā arī sapņaino Diana+ kameras efektu.Iespēja bildēt kadru uz kadra ar 35mm filmiņu būs vieglāka par vieglu. Atšķirībā no citām 35mm kamerām ar līdzīgu funkciju, vairs nav vajadzīgs atsevišķi nospiest kādu slēdzīti vai podziņu, bet gluži tā pat kā lielajai Diānai - vienkārši spied slēdzi tik reizes, cik kadrus vēlies pārklāt. Bet atšķirībā no lielās māsas, mazajai Diānai nav jauztraucās, ka varēsi netīšām pārtīt kadru - pēc pārtīšanas kadrs nofiksēsies, gluži kā citām 35mm kamerām.
Diana Mini kamerai objektīvs ir fiksēts, kas nozīmē, ka atšķirībā no lielās Diānas, tai nav pinhole funkcija, kā arī nav iespejams mainīt objektīvus. Tomēr Diana Mini un Diana+ kamerām ir viena un tā pati zibspuldze. Lai arī aksesuāru ziņā Diana mini nobāl savas lielās māsas priekšā, tai ir viens liels trumpis. Tev ir iespēja izvēlēties starp diviem formātiem - kvadrāta kadru (24x24mm) vai puskadru (18x24mm) - vertikālu panorāmas formāta kadru, kas būs uz pusi mazāks nekā tev ierastais 36x24mm kadrs. Rezultātā uz 36 kadru filmiņas Tu vari izbildēt 50 līdz 72 kadrus, kas nozīmē līdz pat divām reizēm vairāk bilžu un prieka.Ņem vērā, ka bildējot ar puskadra funkciju, laboratorijā bildes tiks skenētas pa divām uzreiz. Viss, kas Tev ir jāizdara ir datorā jāsagriež uz pusēm. Bet ņemot vērā šo faktoru, Tu vari censties uztaisīt no divām bildēm vienu.Tehniskie parametri:
• Filmiņas formāts: 35mm
• Kadra formāts: 24x24mm, 18x24mm
• Fokusa attālums: 24mm
• Gaismas caurlaidība: f/11, f/22
• Ekspozīcijas laiks: bulb (b), 1/60s (n)
• Fokusēšana: 0.6m, 1-2m, 2-4m, 4m - ∞
 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013