Žurnāls » Colorsplash kamera - Tava iespēja izkrāsot pasauli

Colorsplash kamera iemieso visu dzīvespriecīgo ap mums. Tās dizainā un funkciju vienkāršībā slēpjas atslēga uz bezrūpību, kas līdzvērtīga brokastīm, neizkāpjot no gultas, augusta svētdienas rītā, bet tajā pašā laikā tā dāvās Tev enerģiju visas nakts garumā tver jaunus un pilnīgi trakus kadrus.

Colorsplash kamera ir izveidota, lai atvieglotu un izkrāsotu Tavas lomogrāfijas kā vēl nekad! Tas galvenā sastāvdaļa ir krāsu zibspuldze, kuru krāsas Tu vari mainīt tik vien, kā pagriežot filtru rullīti, gluži kā HolgaCFN kamerai, tomēr Colorsplash kamera ir pilnīgi kas cits. Tā izmanto 35mm filmiņu, kā arī tās dizains un funkcijas ir izveidotas, lai maksimāli atvieglotu tās lietošanu.
Pirmkārt, aizmirsti par fokusēšanu! Colorsplash kamera ir izveidota, lai nekas Tev netraucētu momentā uzņemt bildi, kur nu vēl tāds sīkums kā fokusēšana. Viss, kas Tev ir jādara, ir vienkārši jānospiež slēdzis un jābauda mirklis.
Arī zibspuldzes slēdzis ir novietots sānos, tur pat, kur ir jāgriež filtru rullītis - tā, lai Tu, ieslēdzot zibspuldzi, momentā varētu izvēlēties savu mīļāko krāsu. Rullītī ir 5 dažādas krāsas, ieskaitot caurspīdīgo, turklāt tas vēl nav viss. Līdzi komplektā nāk arī 9 maināmi krāsu gēla filtriņi, kurus Tu vari mainīt pēc sirds patikas. Krāsas būs spilgtas un piesātinātas, kas ļaus mainīt bildes noskaņu acumirklī.Kamerai ir divi ekspozīcijas laiki - fiksētais 1/100s un ilgās ekspozīcijas iespēja, kas ļaus Tev vēl vairāk izpausties tieši dienas tumšajā pusē. Lai arī kamerai nav multi ekspozīcijas iespēja, tai ir viens liels bonusiņš, ko var izmantot, lai padarītu kadrus neaizmirstamus. Tā ir ilgās ekspozīcijas iespēja, bildējot ar zibspuldzi. Viss, kas tev ir jādara ir jaieslēdz zibspuldze, jāuzliek ilgā ekspozīcija un jābildē, turot nospiestu slēdzi. Objekts, kas Tev būs vistuvāk, tiks izgaismots ar krāsu zibspuldzi, un tālākais bildes liktenis ir Tavās rokās. Tu vari gleznot ar gaismu, vai vienkārši izmantot objekta fona gaismas, lai radītu īpašus gaismas efektus.Lai arī Colorsplash kamera ir radīta visām dzīves situācijām, tās īstais potenciāls tomēr parādās dienas tumšajā pusē, tādēļ neturies pretī kārdinājumam un atbrīvo savu iekšējo nakts dzīvnieku kopā ar Colorsplash!P.S. Komplektā bez filtriņiem un pamācības, Tavai Colorsplash kamerai par brīvu nāks līdzi arī biezā Colorsplash Chakras Book ar daudz jo daudz iedvesmojošiem piemēriem.
 
Rekomendējam izlasīt arī šos rakstus
 
Dalies ar draugiem
 
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013