Veikals » Aksesuāri » Diana F+ aksesuāri » Diana+ Instant Back+

Gribi bildi redzēt uzreiz? Ar Diana Instant Back+ tas ir iespējams - pievieno šo aksesuāru aizmugurējai kameras Diana+ daļai, ielādē kārtridžu un knipsē, pēc tam spied pogu un bilde "izlīdīs" laukā tūlīt pat - būs tikai jāpagaida sekundes..
 
Piegādes laiks: 1 darba diena.
 
80.00 EUR
 
 

Ar šo produktu Tu vari veidot šādas bildes

 

Produkta apraksts

Gribi bildi redzēt uzreiz? Ar Diana Instant Back+ tas ir iespējams - pievieno šo aksesuāru aizmugurējai kameras Diana daļai, ielādē kārtridžu (vienā kārtridžā ir 10 foto-kartiņas) un knipsē, tad spied pogu un attēls "izlīdīs" laukā tūlīt pat - būs tikai jāpagaida sekundes, lai tas tavu acu priekšā attīstās!
Kad moment-bilde gatava, ja vēlies, piešķir tai vērtīgu piezīmi vai datumu uzrakstot to uz baltās maliņas. Padari moment-uzņēmumu vēl neparastāku - pirms knipsē, pieliec objektīvu, krāsaino zibspuldzi vai piemēram, kadra sadalītāju!

Mans grozs

grozs ir tukšs
 
Negribi maksāt par piegādi?
Pasūtījumiem virs 50EUR ir bezmaksas piegāde nākamajā darba dienā.
 
 
Pievienojies un komunicē
Varbūt Tev ir kāds jautājums par Lomogrāfiju vai kādu no mūsu kamerām? Droši dod ziņu, ja esi uzgājis kādai mājaslapas nepilnībai. Vairāk informācijas par lomography.lv var iegūt arī iepazīstoties ar lietošanas noteikumiem.
Mēs esam draudzīgi
Kļūsti par mūsu draugu arī Facebook-ā, mēs arī Twitter-ojam. Mēs labprāt uzturēsim ar Tevi kontaktu.
Izvēlies sev ko piemērotu
Ja vēlies savā īpašumā iegūt jaunu lomo-kameru, kādu noderīgu aksesuāru, vai vienkārši superīgu foto-filmiņu iemet aci mūsu internet-veikalā.
 
Lomography Society Baltics ©2006—2013